pomocdlaszkol.pl
pomoc dla szkół pomoc dla szkół

Przyszłość Edukacji

Pamiętaj, że przyszłość polskiej edukacji jest w naszych rękach. Jest tylu zdolnych uczniów i studentów, ze świetnymi pomysłami, które zmieniają świat wokół nas. Dający szansę tym młodym i uzdolnionym ludziom możemy być pewni, że nasz kraj będzie się rozwijał, dając możliwości rozwoju innym.

Przystąp do akcji 1% z Twoją szkołą

1% z podatku dochodowego możemy przekazać na szkoły już go pozyskujące. Możemy go także zbierać na placówkę w naszym rejonie, rozpoczynając akcję na swój własny cel. W przypadku szkół, przedszkoli oraz uczelni decyzję o rozpoczęciu zbiórki z 1% dla nauki podejmuje dyrektor lub jego zastępca. Jeśli w Twojej szkole jeszcze nie wiedzą o takiej możliwości, koniecznie im o tym powiedz!

Nie tylko szkoły i przedszkola....

Działasz w stowarzyszeniu na rzecz rozwoju nauki? Kółku studenckim? Sekcji humanistycznej? Klubie przyjaciół figur geometrycznych? Nieważne! Fundacja Studencka Młodzi-Młodym wspiera każdą organizację i stowarzyszenie na rzecz rozwoju nauki i podwyższenia poziomu edukacji w kraju. Chcemy, aby pieniądze z 1% pomogły Wam w zdobyciu i osiąganiu sukcesów w tych dziedzinach wiedzy, w których jesteście najlepsi.